eBRÁNA podporuje dvě mladé badmintonistky

14.04.2014 16:00

Sport patří k eBRÁNĚ skoro stejně neodmyslitelně jako weby. Už víte, že jsme fandové do kin-ballu, máme vlastní rallye-team, pravidelně se ničíme na kick-boxu, rádi se noříme do vodních hlubin, podporujeme slowpitch, pardubický basketball a pořádáme akci golf & bike. Stolní fotbálek, ping-pong a další základní sporty snad ani zmiňovat nemusíme.

Letos se nám na mušku dostal další sport - badminton. Oslovil nás tatínek a zároveň trenér dvou mladých pardubických badmintonistek Pavlíny a Lucky Krpatových. Holky jsou opravdu hodně cílevědomé a jsou za nimi vidět skvělé sportovní výsledky. Jejich odhodlaný přístup a úspěchy oslovily Martina Semeráda, jednoho ze spolumajitelů společnosti eBRÁNA.

Díky jeho finanční podpoře se hráčky dostanou na všechny důležité badmintonové turnaje v roce 2014. Holky si to zaslouží, jejich dosavadní výsledky jsou velmi přesvědčivé. Nutno říci, že významný podíl na jejich úspěchu nese jistě i taťka-trenér, který nás svým zápalem a odhodláním prostě dostal.

Podívejte se, jak si letos holky vedou v turnajích

Pavlína a Lucka Krpatovy - šikovné badmintonistky

Pavlína po úspěšném turnaji v kategorii U17 v Brně

Lucka po úspěchu na turnaji v kategoriích U13 a U15 v Pardubicích

Lucka na turnaji GP A v kategorii U13 v Brně - Jehnicích

Pavlína na první polovině turnaje GP A v kategorii U17 v Brně

Pavlína odpoledne na turnaji GP A v kategorii U17 v Brně

Lucka na turnaji GP A v kategorii U15 v Pardubicích


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑