eBRÁNA je nejžádanějším zaměstnavatelem roku v Pardubickém kraji

04.06.2013 10:50

4. června 2013, Pardubice – Společnost eBRÁNA zvítězila v Pardubickém kraji v soutěži Zaměstnavatel roku 2013, kde ji studenti zvolili jako nejžádanější společnost (The Most Desired Company 2013).

The Most Desired Company, tedy Nejžádanější společnost roku, je jednou z kategorií prestižní celorepublikové soutěže Zaměstnavatel roku. Tuto kategorii odborně garantuje studentská organizace AIESEC a pravidelně se v ní umisťují velcí hráči typu Komerční banka, ČSOB, Google, Foxconn a další. V letošním ročníku byla poprvé udělena ocenění na regionální úrovni a v Pardubickém kraji ho získala společnost eBRÁNA. „Vážíme si důvěry studentů, kterou nám nominací a oceněním dali. Je to pro nás velký závazek do budoucna,“ říká Ivana Parčíková, vedoucí personálního oddělení společnosti eBRÁNA, která převzala ocenění z rukou Jana Weissera, zástupce studentské organizace AIESEC.

Ocenění nám ukazuje, že je eBRÁNA i přes svých deset let stále studentskou firmou. Se studenty z fakult a středních škol spolupracujeme dlouhodobě a rádi. Nabízíme jim stáže ale i zkušenost prvního zaměstnání. Věříme mladým lidem, dáváme jim prostor pro profesní rozvoj a hledáme mezi nimi nové talenty,“ říká Jiří Janků, výkonný ředitel eBRÁNA. V současnosti ve společnosti eBRÁNA pracuje 35 studentů a v květnu otevřela „eBRÁNA akademii“ zaměřenou na pracovní stáže, kterou by do konce roku 2013 mělo projít až 100 studentů vysokých škol.

Zajímavé jsou pro nás i další výsledky ankety mezi studenty, např. to, že na první místo mezi kritérii výběru svého zaměstnavatele řadí studenti další vzdělávání, osobní rozvoj a kariéru, finanční benefity jsou až na 9. místě,“ dodává Ivana Palarčíková.


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑