eDELTA zavedla e-learning na další základce

04.02.2014 13:27

"Máme radost z toho, že projekt studentské firmy eDELTA, který jsme založili společeně se Střední školou informatiky a ekonomie DELTA v únoru roku 2012, úspěšně funguje. Studenti právě zrealizovali již svou čtvrtou e-learningovou zakázku pro základní školy!" uvádí Šimon Rybišár, produktový manažer e-learningu eBRÁNA, který jim s realizací pomáhal.

Tentokrát připravovala studentská firma eDELTA e-learningové řešení pro Základní školu Staňkova v Pardubicích. Jde o kurzy pro předškolní děti, a tedy budoucí žáčky ZŠ Staňkova. "Studenti nainstalovali e-learningový portál a převedli metodické materiály učitelů z Wordovských dokumentů do interaktivní online podoby kurzů. Převážnou část realizace úkolu tedy zvládli studenti sami, eBRÁNA jim pomohla pouze s technologií řešení," doplňuje Šimon Rybišár.

E-learningový kurz bude přístupný na webu školy už od 10. února 2014 E-learningový kurz bude přístupný na webu školy už od 10. února 2014

Všechny úlohy na bázi "chytni a táhni" jsou vystavěny tak, že fungují i na tabletech a chytrých telefonech. I to určitě přispějě k tomu, aby bylo učení pro děti zábava. E-learningová školička bude dostupná na webových stránkách zsstankova.cz pro veřejnost již od 10. února. Už nyní si můžete ve fotogalerii v této novince prohlédnout několik náhledů z kurzů.

E-learningová školička, úlohy chytni a táhni

Dokončování vzoru dle předlohy.

Přetáhni obrázek do správné množiny.

Pokročilá verze přetahování obrázků do správných množin.

Který obrázek nepatří do řady?

Přiřaď správný stín k obrázku ptáka.

Přiřaď obrázek do správného domečku.


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑