Darovali jsme nový web Rodinnému centru Kašpárek

21.05.2014 18:00

Na Burze filantropie v Pardubickém kraji hledají neziskové organizace sponzory pro své projekty. Jak už možná víte, my se jí účastníme také. Akorát na straně donátorů. V roce 2013 jsme si vyhlédli hned několik neziskových organizací, které jsou nám něčím blízké, a které jsme se rozhodli podpořit finančně nebo internetovým řešením.

Jednou z organizací je i Rodinné centrum Kašpárek, které se nachází jen několik stovek metrů od naší pardubické centrály. Kromě finančního daru na provoz centra jsme pro "Kašpárka" vytvořili i novou webovou prezentaci www.rc-kasparek.cz, kterou jsme spustili na konci března.

"Paní ředitelka Olga Pavlů si pro svou organizaci přála moderní stránky, na kterých se klienti centra snadno zorientují, ať už jde o návštěvníky rodinného centra, seniory nebo maminky hledající hlídání pro své děti. Web také splňuje požadavek na jednoduché vkládání informací o pořádaných akcích a fotografií," vysvětluje Edita Bečičková, která výrobu webu řídila.

Aby se zaměstnanci s webem naučili co nejefektivněji pracovat, dodali jsme k webu i školení. Školení se zúčastnila přímo paní ředitelka Olga Pavlů (dole na fotkách).

Tvorba webových stránek pro RC Kašpárek spadá do naší filantropické strategie, kterou je pomáhat profesionalizovat komunikaci neziskových organizací na internetu. Již jsme realizovali např. tyto weby: www.boii.cz, www.apolenka.org, www.zsdonoveho.cz.

Fotografie ze školení

Lektorka Bára a ředitelka organizace RC Kašpárek na školení systému pro správu webu

Ředitelka organizace Olga Pavlů, obchodní zástupkyně Edita a nový web

Obchodní zástupkyně Edita a ředitelka organizace Olga Pavlů


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑